לקוחות ממליצים

“תיקי וצוות דולציניאה היקרים להרים ארוע זה אף פעם לא דבר פשוט..... מעבר לכל הארגון והתזמון תמיד מקנן בך החשש שמא מי שהזמנת מקצועי דיה האם הכל יעבוד כשורה?האם האורחים יהיו מרוצים והארוע יוכתר כהצלחה? באופן לא יוצא מן הכלל גם ארגון יום ההולדת החמישים של אחותי היה מלא התרגשות וחששות כאחד, לשמחתי, לא התבדתי... החל מהרגע הראשון בו קבענו תפריט ועד הרגע בו נפרדנו לשלום הרגשתי כי אני בידיים מקצועיות ומנוסות. התמיכה, הייעוץ, הסבלנות היו רק ההתחלה של הידידות המופלאה שנרקמה. האירוע היה מדהים, אך ללא ספק הדבר של הפסיקו לדבר עליו גם שבוע אחרי היה האוכל המדהים שהוגש ממנות הפתיחה ועד אחרון הקינוחים, השפע,המבחר,הצבעים,הריחות והשירות המוגש באהבת אין קץ כיאה לעוסק במלאכה זו. אין מילים (ואולי כן...) לתאר את השמחה על ההחלטה להשתמש בשירותכם וכפי שאמרתי זוהי בהחלט הייתה רק התחלה. אין לי ספק בכלל כי באירוע הבא שלי אתם תהיו הטלפון הראשון שלי... שוב המון תודה, הפכתם להיות חלק מהמשפחה. אוהבת ליליאנה בן ציון ”
ליליאנה בן ציון-תל מונד


“לתיקי ולכל צוות קייטרינג דולציניאה!!! תודה מעומק הלב על האירוע בשבת. היה מדהים ומקסים ואתם כולכם הייתם הרבה מעל המצופה בכל פאן שהוא... תודה רבה על הכל! מאיתנו: יפעת ויוסי רובננקו זכוכיות בידודית א.ל.ק בע"מ 23/7/11 הוד השרון”
יפעת ויוסי רובננקו


“ספטמבר 2011 לתיקי ולכל הצוות!!! המון תודה על השירות המדהים והאוכל הטעים שעשיתם לנו ולכל האורחים שלא מפסיקים לדבר על הטעם והשרות האדיב שלכם והאיכפתיות שלכם לכל אורח ואורח. ובמיוחד על הניקיון שהשארתם אחריכם... "שאפו" ניפגש באירועים נוספים שלנו.. ממשפחת רוזנברג קיסריה בחום משושי,מורן,קטי ויעקב”
משפחת רוזנברג קיסריה


“לתיקי וכל צוות דולציניאה המון תודה על האירוע המרגש והנפלא!! הטעם של האוכל והשירות המצויין היה חלק גדול בהצלחת האירוע שעשיתי לבני. מודה לכם מכל הלב אין לי ספק שניפגש באירועים הבאים שלי עופרה כהן יהוד”
עופרה כהן


“לתיקי ולכל צוות קייטרינג דולציניאה המון תודה על השירות והאוכל הנהדר ולהצלחת האירוע שבת חתן של בננו אלעד. הכל היה כל כך בטוב טעם ומסודר להפליא. כן ירבו שמחות רק בשביל להזמין את הקייטרינג המקצועי והטעים הזה קייטרינג דולציניאה מאיתנו שרלי ואבי כהן רמת השרון”
שירלי כהן


“לתיקי ולכל צוות דולציניאה ברצוני להודות לכם מקרב לב על האוכל והשירות הנפלא בו זכיתי ביום ההולדת שחגגו לי. יום ההולדת שלי היתה הפתעה גמורה לא הרגשתי ולא חשדתי בכלום. והקייטרינג שלך תיקי היתה עוד יותר הפתעה כי בחיי וממרום גילי ניתקלתי בלא מעט חברות קייטרינג אך את מה שקיבלתי ממך ומהצוות שלך גם אני וגם אורחי היה יוצא דופן ומיוחד מאוד. טעם האוכל שרוי בפי עד עכשיו. בית הנקי שהשארתם והשירות המצויין שאורחי ואני קיבלנו לא היה מובן מאליו. תיקי יקירה ישר כוח את אשת חייל אני מאחלת לך להמשיך לעשות עוד אירועים כי האהבה שלך לאוכל מורגשת בכל מנה. ”
יפית כהן גבעתיים


“לתיקי היקרה!!! חייבת להודות על אירוע מדהים. (יום הולדת 70 לסבתא שרה) השבחים שאנו מקבלים חלקם בטוח מגיעים לך ולצוות המדהים שלך. הניצוח שלך על כל הנושא הקולינרי עם צוות מקצועי ומיומן בלט במיוחד. העיצוב,האוכל,הניחוחות,הצבעים והטעם המיוחד בהחלט הביאו את האירוע לרמת הצלחה, בה כולם יצאו שבעי רצון עם חוויה שכנראה תזכר לעוד זמן רב. אומנם זהו אירוע קטן עבורכם, אך עבורנו היה גדול אך, מי ייתן וירבו שמחות בהן תוכלו להמשיך לגרום לאנשים לחוות חוויות כגון זו שאנו חווינו אתמול. בהערכה רבה, מסרי גם לצוות העובדים המדהים שלך. סיסי בן ישראל ראש העין”
סיסי בן ישראל ראש העין


“לתיקי ולכל צוות קייטרינג דולציניאה אחרי 30 שנה במקום עבודתי ועם פרישתי לפנסיה החברים במקום העבודה לחצו עלי לעשות מסיבת פרידה. היות ואני ידועה במשרד מזה 30 שנה בשלנית ואופה טובה הציפיה היתה ממני להביא ממטעמי לחברי היקרים במשרד. החלטתי לראשונה לפנות לחברות קייטרינג ולהעזר בשירותיהם. הגעתי לקייטרינג דולציניאה מהאינטרנט ענתה לי בחורה מדהימה שכבר משיחת הטלפון נוצר חיבור מדהים. ולא טעיתי תיקי והצוות שלה עשו לי את המסיבה המדהימה והטעימה. השירות המצויין גרם לי להיות אורחת במסיבה שלי. טעם האוכל והשפע גרמו לי עונג רב. ומאז, אימצתי את תיקי וקייטרינג דולציניאה לכל האירועים הבאים שלי. כן ירבו!!! אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להיות אורח באירוע שלו ולהנות משפע ואיכות של אוכל לפנות לקייטרינג הזה קייטרינג דולציניאה בהערכה רבה נאווה ברקוביץ”
נאוה ברקוביץ


“תיקי יקרה!! ברצוננו להודות לך ולכל הצוות על ארגון האירוע בביתנו לרגל הולדת נכדנו יואב. מיד כאשר נוצר הקשר בינינו באה לידי ביטוי היענותך המהירה המקצועיות והיחס הלבבי והאישי. התרשמנו והתרגשנו ביום האירוע מעריכת המקום תוך הקשבה אלינו, מהשקט והשלווה בה ארגנתם הכול והאירוח האדיב בזמן האירוע. שלא לדבר על המטעמים שהיו נהדרים כפי שגם העידו האורחים. עמדתם בכל מה שהצעתם ואף למעלה מזה. יישר כוח !!! רחל וצביקה -שורש ”
רחל וצביקה שורש


“לתיקי ולכל הצוות אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על האירוע הנפלא ועל האוכל הכי טעים שיכל להיות. האורחים שלי התלהבו מאוד מצורת ההגשה,מהשירות הנפלא,ובעיקר מהטעם המיוחד של הבשרים. אין לי ספק שאני אזמין אותך שוב לעוד אירועים שלי. ממני לאה - נתניה”
לאה - נתניה


“לתיקי מקייטרינג דולציניאה. בנינו בית מדהים בסביון והמשפחה והחברים לחצו על חנוכת בית ואני חשבתי נו טוב אני יקנה קצת בורקסים שתיה מה צריך יותר? ואז חברה נתנה לי כרטיס ביקור שלך וכל יום אמרתי נו אני יתקשר.. בסוף התקשרתי ומרגע ששוחחנו עוד בטלפון ידעתי שיש על מי לסמוך. וכשהגעת לראות את הבית והצעת לי את שלל התפריטים מודה הבחירה היתה קשה בין התפריט הבשרי לחלבי. בסוף נפלה החלטה פה אחד עושים "מנגל דרום אמרקאי" אסדו ולא התאכזבנו הבחירה היתה משובחת מאוד המשפחה והחברים היו מרוצים ולא הפסיקו לשבח אותך על המקצועיות בכל זאת צריך לדעת להכין בשר. ואז לי באופן אישי היה חשש בית חדש יגיעו הקייטרינג אולי ילכלכו? אולי יקרה משהו למטבח המושקע שלי? וגם פה הופתעתי לטובה... הכל נשאר כל כך נקי ומסודר שאני בעצמי לא האמנתי שרק לפני שעה היו פה 60 מוזמנים. תיקי, את מקצועית, הצוות שלך ואת שירותיים מאוד יודעים לפנק, והאוכל איזה טעם נפלא... איזה איכות ... אני מודה לך על הכל היה ערב מושלם. ולי אין ספק שמעכשיו את חלק מהאירועים הבאים שלנו וכן ירבו שמחות ואירועים תודה מכל הלב מורן בלוך - סביון”
מורן בלוך - סביון


“תיקי יקרה, ברצוננו להביע את תודתינו על תרומתך להצלחת בת המצווש של מאי, תודה גדולה על אירוע מוצלח, אסטטי, נקי,מוגש בצורה יפה ובעיקר טעים.תודה על יחס חם, סבלנות,אכפתיות והשקעה. אין לנו ספק שחלק גדול מהצלחת האירוע קשור למטעמייך הנפלאים, האוכל היה מעולה, אנחנו עדין מקבלים מחמאות ואנחנו רק מצטעים שלא יצא לנו לאכול יותר ממנו. תודה על הכל,תודה שליווית אותנו ביום ההולדת של הילדה היקרה שלנו ונתת כתף תומכת, חיוך מעודד ופנים מאושרות. הפגת לנו את כל החששות. היה מושלם!!! נתראה בשמחות מזרחי איריס,אלדד שון ומאי.”
מזרחי איריס ואלדד


“לתיקי המדהימה ולצוות הנהדר של קייטרינג דולציניאה.... האירוע לא יכל להיות מושלם בלעדיכם!!! השירות האדיב, האוכל הטעים, והמסירות שלכם כצוות היה נפלא. תיקי יקרה ישר כוח על הכל. האוכל הטעים שלך וזה מעדיות האורחים, גרם לנו אושר על הבחירה הנכונה בך. אנחנו נהנו מהכמויות שנשארו עוד ימים אחר כך. הצוות שלך השאיר את החצר נקיה. השירות שהם נתנו היה מצויין וגם להם מגיע תודה ענקית מאיתנו. נפגש בשמחות ובאירועים בהמשך.. מאיתנו יערה ויואב מאירוביץ”
יערה מאירוביץ


“לתיקי וצוות דולציניאה היה אירוע מוצלח , טעים ומסודר להפליא. בעזרתכם הבנו כמה החצר שלנו יפה ואיך אפשר להפוך אותה לגן אירועים! כבר עברו שבועיים ואנחנו עדין מקבלים מחמאות על האוכל הטעים מהאורחים שהיו באירוע שלנו. שירה ילדת הבת מצווה נהנתה בעיקר משפע הקינוחים המדהימים שלך... המגנט על המקרר שלנו וכמובן נמליץ עליך ונזמין אותך לעוד אירועים שהיו לנו. נתראה בשמחות ושוב תודה ענקית שרית ויובל כהן ”
שרית ויובל כהן


“לקייטרינג דולציניאה תיקי יקרה ברצוני להודות לך על ההפקה של הבת מצווה של ביתי יעל. כשבחרתי את תפריט הברביקיו "אסאדו" חשבתי לעצמי צריך מומחיות מסוימת להכין בשר בתהליך שכזה. אני רוצה להגיד לך שלא אכזבתם היה מצוין, טעים ובמידה הנכונה. האורחים כבר במהלך האירוע הציפו אותנו במחמאות ואמרו "שאפו" על הבחירה של הקייטרינג. אין ספק שלצוות גם היה חלק נכבד באדיבות ובשירות המצוין. למחרת שהתקשרנו לאורחינו להגיד תודה על השתתפותם בשמחתה של יעל המחמאות על האוכל הטעים לא הפסיקו. וכאן הבנו שהצלחנו בגדול בבחירה בקייטרינג דולציניאה. נתראה בשמחות ובאירועים משמחים כמובן דוד אזולאי ”
דוד אזולאי


“לתיקי מקייטרינג דולציניאה תודה רבה על ערב קסום ובלתי נשכח!! האירוע המושקע והמוצלח עבר בזכות ההקפדה שלך על כל הדברים הקטנים והגדולים. תיקי אשמח שתמסרי לצוות שלך שהם פשוט צוות לעניין יודע את העבודה ומקפיד בדיוק כמוך על ארגון וסדר. בהצלחה לך בהמשך. אריאלה חנוך תל אביב ספטמבר 2014”
אריאלה חנוך


“על קייטרינג דולציניאה שמעתי מחברה. חברה שהיתה בבר מצווה חזרה ומיד הרימה לי טלפון ואמרה "את חייבת לשמור את המספר של תיקי וכשרועי שלך יגיע לבר מצווה אני ממליצה לך בחום על הקייטרינג שלה." שמרתי את הטלפון וכשרועי שלי הגיע לגיל מצוות צלצלתי לתיקי. וכבר משיחת הטלפון נוצר חיבור מדהים. אז תיקי זה הזמן להודות לך על השירות , האוכל המדהים, הארגון המופלא, העמידה בזמנים. אני אומנם הייתי שיכורה מאושר והתרגשות אבל הקהל שלי היה מפוקס והוא ההוכחה לכל המחמאות שקצרת. עכשיו יש לי את הטלפון שלך ובשמחה אמליץ עליך לחברותי ולכל מכריי. המשיכי לעשות אירועים עם אהבה ונתינה. בהצלחה ונתראה בהמשך אין לי ספק סיגל בר נתן גבעתיים ”
סיגל בר נתן


“לתיקי מקייטרינג דולציניאה אפשר לסכם ולומר שהיה פשוט נהדר. האוכל מובחר, ההכנה, הדאגה , האהבה והפרגון היה בונוס. תודה מכל הלב על אירוע נפלא ומוצלח. תודה שבערב כזה מרגש בר מצווה לבננו ירדן את דאגת שאורחים שלנו יהיו כל כך מרוצים. נתראה בשמחות אורית גולדשטיין ”
אורית גולדשטיין


“תיקי מהרגע שנפגשנו ידעתי שאת לא עוד קייטרינג רגיל!!! האדיבות שלך הורגשה לאורך כל הערב ואת זה האורחים שלי סיפרו לי. הטעם והריחות שהגיעו למרחקים העידו על הקפדה בדיוק כמו שאמרת לנו בפגישה הראשונה. תודה לך על ערב מוצלח. הענקת לנו תחושת ביטחון לאורך כל הערב שהדברים מנוהלים בצורה יוצאת דופן. לאורך כל הדרך היית קשובה לנו וקלעת בדיוק לטעמם של האורחים שלנו שלא מפסיקים לשבח את האוכל. אני ממליצה בחום על קייטרינג דולציניאה ומחכה כבר לאירוע הבא להזמין אותך. סיון לב נס ציונה ”
סיון לב


“לתיקי ולצוות קייטרינג דולציניאה תודה רבה על האירגון והביצוע של אירוע הרמת הכוסית לכבוד ראש השנה. נהנו מאוד מהאוכל ומהשירות הלבבי. האוכל היה טעים מאוד וביתי ובשפע. מחכים לאירוע הבא שנזמין אותך. בברכה, אהוד שבת סמנכ"ל שרשרת אספקה חברת "טרה" ”
אהוד שבת-באר טוביה


“לתיקי ולכל צוות דולציניאה היקרים והמקסימים!!! רצינו להודות לכם מקרב לב על ההצלחה הכבירה של מסיבת בר המצווה של בננו ועל כך שעמלתם רבות שכל דבר יהיה מתוזמן,מדוקדק ומאוד מאוד טעים!!! בזכותכם גם אנחנו היינו אורחים במסיבה שלנו ולא היינו צריכים לנקוף אצבע, רק להנות, לאכול ולשמוח. תיקי יקרה - רואים ומרגישים שאת בישולייך את מכינה עם המון אהבה וכל האורחים, פה אחד (תרתי משמע),נהנו מכל מעשי ידייך להתפאר. תודה שוב על המזון הנפלא, ההגשה, צורת ההגשה והחיבוק הגדול ורחב הלב שנתתם לנו ולאורחנו. ניר והדר אלון מושב בצרה.”
הדר וניר אלון בצרה


“לקייטרינג דולצינאה שלום תיקי, בצהרי יום שבת בנובמבר 2009 חגגנו יום הולדת לבן משפחה והאירוע היה נפלא. רצינו להודות לך על החלק הגדול שיש לקיייטינג שלך בהצלחת האירוע. האוכל המדהים, הדאגה, הארגון, הצוות המאורגן והיעיל של קייטרינג דולצינאה ובכלל כל השירות הנפלא שנתת לנו. רוצים להודות מכל הלב. נחכה להזדמנות הראשונה שנוכל לחגוג איתכם שוב... מאיתנו, משפחת הררי תל אביב”
משפחת הררי- תל ברוך תל אבי


“3.5.10 לקייטרינג דולציניאה ולתיקי המקסימה! הרגע לו כל אמא מחכה הגיע ביתי הבכורה מצאה את בחיר ליבה והתחתנה. כמו כל אמא פצחתי בדיאטה להראות טוב ביום מרגש זה. בעודי פוקדת את מכון הכושר יום יום נתקלתי בבחורה שסיפרה על אירוע שעשו לבעלה יום הולדת גיל 50 ואותה גברת לא הפסיקה לדבר על האוכל(חלק מאוד חשוב להצלחת אירוע) מיד ביקשתי את מספר הטלפון של הקייטרינג אותו היא לא מפסיקה לשבח ולהלל. התקשרתי וענתה לי בחורה מקסימה בעלת הקייטרינג תיקי שמה השיחה זרמה ומיד קבענו להפגש. מה אומר לא בכל יום פוגשים אנשים מסוג של תיקי היושרה והאמינות שלה מיד תפסו את ליבי וכמובן הזמנתי אותה לחינה של בתי והורי החתן הזמינו את קייטרינג דולציניאה לשבת חתן. השירות והאוכל הטעים גרם לנו להפוך את קייטרינג דולציניאה כחלק משמחות שלנו. הכל היה מוגש בצורה מעוררת חשק ותאבון. כן ירבו שמחותנו ונהפוך את קייטרינג דולציניאה לחלק משמחה זו. תודה מכל הלב ציפי חלוץ”
ציפי חלוץ- סביון


“22.5.10 לתיקי מקייטרינג דולציניאה! ברצוני להודות לך על הצלחת הערב המקסים במסיבת הרווקות שלי. ממש באופן ספונטני החלטתי לעשות מסיבה קטנה לחברותי. נכנסתי לאינטרנט והאתר שלך הרשים אותי במיוחד. כבר בטלפון קבענו תפריט שממש קלע לטעמם של הבנות ולטעמי בעיקר. המנות הקטנות צורת ההגשה הכל היה יפה ובעיקר טעים. אני רוצה לומר לך תודה ענקית על הכל. אין לי ספק שכרטיס הביקור של הקייטרינג שמור אצלי ולאזמין אותך שוב. בתודה ענקית רויטל שוורץ תל אביב”
רויטל שוורץ- הרצליה


“לתיקי היקרה! כשחברה נתנה לי את הטלפון שלך התלבטתי האם להתקשר ולהזמין אצלך אוכל למפגש היכורת עם הוריה של כלתי. אני רגילה תמיד לעמוד שעות במטבח ולבשל מגוון של מאכלי עדות. אבל חברה אמר לי שהאוכל שלך משובח וטעים ושאני לא יצטער על כך. והיא פשוט צ ד ק ה ! הזמנתי מגוון של תבשלים שפשוט היו מצויינים. הטעם, הטריות,התיבול ממש מרגישים את האהבה שלך לאוכל. הכל היה מוגש יפה בכלים נאים. לראשונה לא הגעתי לשולחן האירוח עייפה ונהנתי מאוד מהארוחה החגגית שעשיתי בביתי. אני רוצה להודות לך ולכל הצוות שלך שהגיע וטרח בעריכת השולחן המפואר עם הכלים הויקטוריינים שהבאת. תודה רבה על הכל יישר כוח. ולי באופן אישי עזרת ותרמת להצלחת האירוח הנפלא. אין לי ספק שהפכת להיות החלק העיקרי בשמחות שלנו. ממני בהערכה רבה תמי ליבוביץ גבעתיים ”
תמי ליבוביץ


“תיקי יקרה!!! רצינו להודות לך ולצוות המדהים שאת עובדת איתו פשוט לא נפגשים באנשים כאלה כל יום זה ממש לא מובן מאליו. החלטנו לעשות מסיבת בר מצווה לא חשבנו שיכול להיות כזה אירוע מדהים מסתבר שעם צוות כמו שלך הכל יכול להיות ולקרות. אז תודה רבה מקרב לב ובטוח שנפגש בשמחות (אנחנו כבר מחפשים שמחות בכדי להזמין אותכם).”
טלי נעמת - גבעתיים


“לתיקי שלום! רציתי להודות לך מקרב לב על ערב יום ההודלת שלי ועל הקייטרינג שלך. דבר ראשון, השירות והיחס האנושי היו מעבר למה שדיימנתי. קיבלתי ממך יחס אישי וזה תרם המון לביטחון שלי לגבי האירוע. בנוסף, האוכל היה ברמה מעולה, הבשרים והסלטים היו מעולים, שלא נדבר על עוגת היומולדת שפינטזתי עליה כבר שבועיים קודם לכן. המחצלות שפרסתם כולל הנרות והכריות שינו את כל האווירה. היה עיצוב יפייפה של הערב ובאמת לא יכולתי לבקש יומולדת 20 טוב יותר. אז תודה רבה לך. ואני בטוחה שעוד נתראה. יעל- רמת אפעל ”
יעל כהן- רמת אפעל