רבים מן החוגגים, אנשים צנועים מעדיפים להעניק נופח אחר לאירוע שלהם, יש המחפשים ייחודיות שלא נראתה עדיין וסגנון אחר מזה המוכר על ידי חברות הקייטרינג הרגילות ויש כאלה המעדיפים להפוך בצורה יזומה את האירוע לקצר מאוד ועל כן גם תוכן ההגשה האכיל מצמצם או לפחות נראה כזה.

 
ייחודיות העשייה בכל הקשור למתוק הוא דבר שעם השנים הלך והוסיף רעיונות, אנשים שלמדו תעשייה זו הקרויה בפי כל "תעשיית המתוקים" המגיע עד לשכבות הדקות ביותר של הקרם ונגיעות השוקולד מלמעלה הפכה את המוכר והידוע לזניח, קונדיטוריות חדשות ומיוחדות יותר נפתחות עד היום ממש כפטריות אחרי הגשם בכל נקודה המכבדת עצמה וגורמת למשיכה של קהל ייחודי ומעניין שירכוש את אותן העוגות.
 
בערים שונות ניתן למצוא גם היום בעלי קייטרינג שכל התפתחותם ועיסוקם הוא בשיווק של מתוקים בלבד לאירועים, רובם אנשים שלמדו את המקצוע ובצורה מסחרית הם משווקים את מוצריהם ליחידים, למשפחות ולאירועים גדולים.
 

פינוק ממותק

בעלי האירועים המזמינים קייטרינג מסוג כזה הם בדרך כלל אנשים הנוטים לחגוג אירוע קטן יחסית או שמחה מצומצמת כמו חתונה לא גדולה שאין די בה אלא בחגיגה קלה של טעימה מתוקה. בעלי הקייטרינג יוכלו לדאוג לכם באירוע, לפי רצונכם כמובן וטעמכם האישי, למוסים, עוגות שונות, גלידות, עוגיות יבשות, פירות, עוגיות מלוחות ורטבים.
 
קיימת גם אפשרות של תוספת פשטידות וזרי ירקות בצידם. אך יותר מכל דבר אחר לו אחראים בעלי הקייטרינג גם כן, הוא נושא העיצוב, לרוב מדובר בבופה המעוצב בסגנון ובצבעים התואמים לאירוע, הוא מסודר בצורה של הגבהות והדגשים למיני מתיקה מסוימים, להם ניתנת משמעות מיוחדת כגון: מלוחים שהם לא ממש חלק מן הרעיון המרכזי וכן מתווספים לשולחן כקישוט שימושי צלחות , סכו"ם ומפיות ועוד מספר פריטי קישוט נאים כגון בלונים המשמשים חלק נכבד באווירת החגיגה. 

פנו אלינו לפרטים נוספים, נשמח לייעץ ולעמוד לשירותכם.