קייטרינג- אירועים שזוכרים

לא ידוע מה הסיבות המדויקות לכך, אבל אירועים מסוימים זכורים יותר מאחרים. זאת גם לאחר שהמוזמנים היו אותם המוזמנים, אולם האירועים היה אותו אולם והמוזיקה הייתה אותה המוזיקה. אז מעבר לחוויה אישית, ניתן להניח שיש פרמטרים שההתנסות בהם היא זו שעושה את ההבדל בין אירוע שזוכרים לסתם עוד אירוע:
  • תפריט אוכל חדשני
  • להקה חדשה
  • תלבושות מיוחדות
  • לו"ז מסודר
  • חיבור בין האנשים

 

 

תפריט אוכל חדשני

תפריט אוכל מיוחד ויוצא מן הכלל יכול להפתיע את הסועדים ולספק להם חוויה שונה אליה לא ציפו. תפריט על בסיס חלבי עשוי גם הוא לעשות את ההבדל. באותה מידה ערב בנוסח מאכלים של מדינה מסוימת או לחלופין פיוז'ן טעמים מדליק. תארו לעצמכם שאתם יושבים באירוע והמלצר מעניק לכם תפריט ממנו אפשר לבחור! במקרה זה יש להכין מבעוד מועד מבחר רב של מנות. העלות הכספית לא מבוטלת אך התחושה הנוצרת מיוחדת במינה. כמה קל לעשות רושם יוקרתי באמצעות תפריט קייטרינג חדשני.

להקה חדשה

כשמזמינים להקה חדשה חושפים את הקהל בפני סגנון טיפה שונה מזה שמכירים. הופעה חיה היא תמיד מעניינת ומרגשת כיוון שהכול מתרחש באותו הרגע מול העיניים. לא לשכוח שיש להתאים בין הלהקה ובין הקהל ולראות שלפחות לגבי רובם הגדול הסגנון מתקבל. ישנם זמרים או להקות שלא מוכנים להופיע במידה והקהל יושב ונהנה מיצירות הקייטרינג. לעומת זאת זמרים כמו ריטה דווקא חשים נוח כשהקהל יושב לאכול בזמן שהם ממלאים את האולם בצלילים נעימים לאוזן.

תלבושות מיוחדות

אפשרות זו יעילה במיוחד באירוע עסקי. כל מחלקה או אגף מגיעים לנשף בסגנון לבוש מסוים או בצבע כלשהו. אופציה נוספת היא שכל המוזמנים מגיעים לערב בסגנון המערב הפרוע. כבר בכניסה ממתינים למוזמנים להקה מקסיקנית המברכת כל אורח ומכריזה על הגעתו. המלצרים לבושים גם הם בתחפושות COWBOYS,COWGIRLS, SHERIFוכו'. התפאורה עצמה בעלת אופי מיוחד ומזכירה את המערב הפרוע. כמובן שאפשר לבחור בסגנונות שונים בהתאם לטעם. לדוגמא ערב ונציאני, איטלקי, קובני או כל דבר אחר שהקהל עשוי לאהוב.

לו"ז מסודר

לוח זמנים של האירוע מתוכנן בקפידה מאפשר להכניס הרבה מאוד דברים לאירוע. החל משעת הכניסה, דרך שעת הסעודה והזמן בו הלהקה מתחילה להופיע. במקרים בהם יש נואמים אז חשוב לסמן להם עוד כמה זמן נשאר להם ומתי הם צריכים לרדת. במידה וכול אחד מהמוזמנים ייקח את הזמן ויאריך במה שניתן לו, ייווצר מצב בו לא מספיקים לאכול את המנות המופלאות של הקייטרינג. הלוז צריך להיות מדיוק גם בכל הקשור לזמן החופה, זמן הריקודים ואפילו זמן הגשת הקינוח. לוז מסודר מסמן שהערב מתקדם לכיוון המתוכנן כהלכה.

חיבור בין האנשים

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר על איכות האירוע הוא הדינאמיקה בין האורחים. לעיתים מוזמנים שאינם מכירים האחד את השני מוצאים את עצמם יושבים באותו השולחן או ליד שירותים ניידים ואינם יודעים בדיוק כיצד להתחיל לדבר. כמובן שחברת ההסעדה מגישה מטעמים המחברים בין אנשים אך אירוע טוב דואג ליצור ערב בו כולם מתערבבים האחד עם השני ומקבלים ערך מוסף באמצעות קשרים חברתיים חדשים. אירוע המקרב בין אנשים ויוצר מחויבות רגשית הוא אירוע אותו זוכרים. זוג שהכיר לראשונה בחתונה של חברים משותפים יכול לשכוח את החתונה?
לסיכום, הרכיבו קייטרינג מנצח
צרו אוסף חוויות מהנה, מיוחד ובעיקר מפתיע. גרמו לקח שאנשים יאהבו הרבה דברים חוץ מאת הקייטרינג.