קייטרינג עם סגנון

קייטרינג טוב ואיכותי מוביל תמיד לחוויה של אירוע בלתי נשכח. בשנים האחרונות שינויים טכנולוגיים יוצרים אפשרויות שונות שלא היה ניתן להשיג בעבר. לרשות כל אדם מגוון אפשרויות שונות ליצירת אירוע מרהיב. קייטרינג האירוע כבר מזמן לא שיא הערב. חגיגה של ערב מוצלח מורכבת מהרבה פרמטרים שהופכים יחד ליחידה שלמה:
  • תאורה
  • תקשורת
  • מקצועיות
  • ספקים
  • תפאורה

 

 

מה האפשרויות הטמונות בתאורה?

תאורה הופכת את האירוע למצליח במיוחד. המהפכה החשמלית התרחשה לפני עשרות שנים, אך כיום גופי התאורה מחוכמים מאי פעם ומאפשרים ליצור חוויה מלאת רגש. תאורה מאפשרת לשים ספוט אור על החתן והכלה. להדגיש את החופה למשל או להאיר על שולחנות הקייטרינג או על שולחנות הבוצ'רים. גופי תאורה בידיים הנכונות יכולים ליצור מצגת מרגשת שיוצרת מחזה מלא צבע. התאורה הנכונה יחד עם הקייטרינג הנכון יכולים ליצור ערב ססגוני ומלא טעם – חוויה לכל החושים.

מהי חשיבות התקשורת בין הגופים?

תקשורת בין הגופים השונים גם היא חשובה. בשנים האחרונות מנהל האירוע כמעט בגדר חובה באירועים בינוניים וגדולים. מכשירי קשר אצל מארגני האירוע ואצל מנהלי העובדים חשובים לתיאום לוח הזמנים של האירוע. שירות הקייטרינג צריך לדעת מתי הרגע המדויק בו יש צורך להוציא את המנות. יש לוודא שכל מכשירי הקשר ישדרו באותו התדר ושבכולם יהיו סוללות טעונות. מנהל קייטרינג טוב צריך להיות קשוב למנהל האירוע.

כיצד מועילה המקצוענות?

מקצועיות של צוות האירוע משדרת יוקרה ואכפתיות לחוגגים. צוותי הקייטרינג, הנגנים, השומרים, התאורנים, אנשי הסאונד וכן הלאה חייבים לדעת את כל הפרטים הקטנים של הציוד איתו הם עובדים. המלצרים מצידם צריכים להכיר את כל מנות הקייטרינג ולהבחין בין הניואנסים העדינים ביותר. המלצות על המנות המיוחדות של הקייטרינג משדרות מקצועיות וסגנון.

מהן הנקודות לדגש אצל הספקים?

ספקי שירות דוגמת צוות מלצרים, חברות הגברה, קייטרינג, שמירה, וכדומה דורשים שכל אחד מהם ידע לנהל את השירותים אותו הוא מספק על מנת להשתלב היטב בתוכנית האירוע. רצוי מאוד לעשות חזרה גנרלית בה כל ספק אומר הוא הוא מתכוון לעשות במהלך הערב. נקודה חשובה: מי מחזיר את הציוד למשאית בסוף הערב? חברת הקייטרינג או סבלים פרטיים?

מהו מקומה של התפאורה והעיצוב?

תפאורה ועיצוב העולם גם הם מוסיפים לאירוע והופכים אותו למיוחד. ישנם מעצבי פנים המתמחים בעיצוב אירועים. אולם האירועים או הגן בו מתרחש האירוע צריך להיות נוצץ כולו ומיוחד עבור בעלי השמחה. מומלץ לעשות ערבי נושא הכוללים את תפריט הקייטרינג, המוזיקה, השומרים וכו.
לסיכום, ניתן לקחת מרכיבים שונים השאולים מעולמות אחרים וליצור אירוע שמשלב קייטרינג ברמה הגבוהה, מוזיקה, תאורה, תפאורה, מקצוענות ותקשורת בין הספקים השונים. כשמשלבים את כל אלה בצורה הנכונה תחת מנהל אירוע מוכשר, יוצרים ערב שכולו חגיגה בלתי נשכחת. הכול באירוע שכזה הרבה יותר מרשים. ניתן לחוש שהקייטרינג הרבה יותר טעים.