קייטרינג: המדריך המלא לאירוע

 
 
 
כמעט כל אירוע שאנחנו מפיקים או לוקחים בו חלק, כולל במידה מסוימת ישיבה סביב אוכל. השכרת קייטרינג לאירוע היא דבר שיש להשקיע בו, להקפיד על הפרטים הקטנים, ולבחור רק מה שבאמת מתאים לנו. קייטרינג הוא מילה כוללת לשירותי באר, כיבוד בקבלת פנים, תוספות חטיפים לרחבת הריקודים, קינוחים, מנות עיקריות, ועוד. מחירי הקייטרינג נעים לפי מחיר למנה, ומושפעים בדרך כלל מעלות חומרי הגלם ורמת גימור המנות. חברות הסעדה וקייטרינג יציגו לכם תפריטים שונים מתוכם תוכלו לבחור את הרכב המנות הרצוי. בכל מקרה, הקפידו על טעימות של כל המרכיבים, והיוועצו בחברים ובמשפחה לגבי מידת ההתאמה של האוכל להרכב המוזמנים שלכם.

בארים לאירועים

בכל הקשור להשכרת בארים לאירועים יש שתי אפשרויות: יש חברות קייטרינג הכוללות את שירותי הבר בהצעה הכוללת, ויש כאלה המספקים שירותי הסעדה בלבד. מבחינת המחיר, מומלץ לבחור בחברות הקייטרינג המספקות את שני השירותים. בצורה זו גם תחסכו לעצמכם דאגות מיותרות ובירורים אין סופיים. קייטרינג ממוצע הכולל שירותי באר, מאפשר לכם לבחור את סוגי האלכוהול והמשקאות הרצויים מבחינתכם. ההמלצה הטובה ביותר לגבי קייטרינג ובארים, הוא לדאוג שמשקאות מסוימים לבחירתכם יוגשו ללא הגבלה. בדרך כלל תקבלו שתי הצעות: האחת היא תפריט בסיסי המתאים לבר מצווה וימי הולדת, והשנייה היא תפריט עשיר ומוגדל המתאים בדרך כלל לחתונות.

דוכני מזון

כל חברת קייטרינג ממוצעת מציעה את הדברים הבסיסיים הכוללים מנות פתיחה, סלטים, מנות עיקריות ומגוון קינוחים. אם ברצונכם להפיק אירוע יוצא דופן, יש מספר פינוקים מיוחדים שמציעות חברות קייטרינג. אחד מהם הוא דוכני מזון, שהוא סגנון הגשה שהולך והופך מבוקש יותר ויותר. דוכני המזון מציעים לרוב חטיפים מטוגנים, טאפאסים, מנות קטנות, פירות, גלידות או ממתקים. המטרה של דוכני המזון היא לאפשר נשנושים מפנקים למהלך האירוע כולו, לאחר שהוגשו המנות העיקריות והריקודים נמשכו. כמובן שתוכלו להחליט באיזה שלב יפתחו הדוכנים ומה יהיה התפריט המוצע. דוכני מזון מתאימים למיקום שבין פינות הישיבה, לאחר שהאורחים עזבו את מקומות הישיבה ונשארו לבלות באירוע עוד כמה שעות.

שף לאירועים

כולנו מכירים את התפריט הרגיל של המנות המוצעות בקייטרינג לאירועים. מי מאיתנו שבוחר להפיק אירוע גורמה מיוחד במינו, כדאי שישקול הזמנת שף לאירועים. חברות קייטרינג מסוימות מציעות הזמנת שף פרטי לאירועים, שמכין את המנות בהקפדה יתרה, עם חומרי גלם איכותיים ופינוקים קולינריים. שף פרטי מתאים לאירועים שנעשים בפינות ישיבה, במפגשים אינטימיים של עשרות מוזמנים. פינות ישיבה קלאסיות מסוגננות לרוב בעיצוב איכותי, שעולה בקנה אחד עם מנות גורמה. קחו בחשבון שהזמנת שף של קייטרינג לאירוע שלכם כרוכה בדרך כלל בעלות גבוהה באופן יחסי. על מנת להוזיל עלויות, מומלץ להשכיר שירותי שף דרך חברות קייטרינג ולא בצורה פרטית.