רבים מן האנשים המזמינים קייטרינג לאירוע חוששים רבות מן האווירה, הבעלים, המלצרים ובעיקר מתגובותיהם של האורחים שהגיעו מרחוק לחגיגה.

 
בחיפוש פשוט שערכתי אני על מנת למצוא קייטרינג טוב, ראיתי כי אין תגובות רבות מידי של אנשים על קייטרינג זה או אחר אך לפורום ידוע העוסק בענייני אוכל ואירוח ראיתי כי לא מעט אנשים דוחפים וממליצים לשאול הרבה על הקייטרינג קודם וכן לגשת בתיאום איש הקשר או מנהל הקייטרינג אל ערב טעימות או לטעימות בזמן של אירוע אחר. העיניים יוכלו כבר להשביע את רצוננו במקרה כזה והאוזן ששמעה הכול תוכל לסנן ולהעדיף את הטוב עבורנו. כיצד מומלץ לשאול אנשים וכיצד להגיע לערב טעימות?
 
אנשים היא אופציה תקשורתית פשוטה, בכל דרך אפשרית בה אתם מכירים חבר, ידיד טוב, איש משפחה ואפילו בת חותנת שעשתה אירוע והזמינה אליו קייטרינג מלא כיד המלך, משהו בסגנון שאתם מחפשים, הרימו טלפון ושאלו על הדברים האלמנטרים החשובים בעבור האירוע שלכם והאם הוא קיים אצל בעל הקייטרינג, מאדם לאדם תוכלו לגלגל טלפונים נוספים לאנשים שבאקראי מרוצים יותר או מרוצים פחות. בסופו של מרוץ תוכלו להעלות רשימה אחידה או שניים שלושה בעלי קייטרינג ששמם עלה יפה בעיני אנשים, כאן נגמר הסינון הראשוני, בשלב השני צרו איתם קשר ונסו לתאם איתם זמן לדיבורים וגם או להגיע לאירוע שלהם במטרה לטעום מן התפריט ולבחור האם ומה בדיוק ממנו מתאים גם לכם.
 

יום טעימות

 
בזמן הטעימות, היו שלווים, נסו מן הכול והביאו עימכם אנשים נוספים העומדים להיות שותפים בשמחה שלכם, כגון: ילדים, אחים או אחיות במטרה שעין נוספת תבחן את האוכל, ההתנהלות ומהלך האירוע מקרוב יותר. תפסו לרגע קל בלא להפריע את בעלי השמחה הנוכחית ושאלו אותם על דברים שחשובים לכם, על בעלי הקייטרינג ואפילו על מחירים וסיכומים גדולים. בסופו של אירוע נסו לתפוס את מנהל הקייטרינג או איש הקשר שלכם במטרה לשאול שאלות לברר פרטים אחרונים ולהעביר סיכום כללי שלכם ממה נהניתם יותר וממה פחות, מה עדיף לכם על מה ועל אופי האירוע הכללי שתרצו שיהיה בשמחות.
 
 
המלצות יינתנו עפ"י דרישה.