קייטרינג לבר מצוה

בואו נודה באמת, כשאנחנו מפיקים חגיגת בר מצווה לילדנו הבכור, השני או השלישי, אנחנו רוצים בכל פעם מחדש להפיק אירוע מרגש ויוצא דופן. אנחנו לא רוצים שיראה כמו האירוע של השכנים, ולא כמו האירוע שאנחנו זוכרים מנעורינו. יש דרכים רבות לעשות זאת והכול תלוי במידת היצירתיות שלנו. קבלו שלוש הצעות מפתות, קלות ליישום, שיהפכו את האירוע שלכם לכזה שעוד לא נראה. לא הפקה גרנדיוזית, לא הוצאה חסרת פרופורציה - פשוט היערכות מתאימה. העניין הוא לקחת את המרכיבים הרגילים כמו קייטרינג וברכות לבר מצווה ולהפוך אותך לאישיים, נוגעים ומרגשים. גם אתם, כמונו, יודעים שאירוע שנכנס ללב נשאר שם להרבה שנים.

קייטרינג לבר מצווה

כל אירוע משפחתי כמו חתונה או בר מצווה כולל ארוחה מפוארת של מספר מנות. האורחים מגיעים מרחוק, מקדישים לנו מספר שעות ומגיעים לשמוח איתנו באירוע הפרטי שלנו. אנחנו רוצים לפנק אותם, ואחת הדרכים לעשות זאת היא לבחור קייטרינג איכותי. אוכל טוב הופך כל אירוע לאיכותי יותר, ובחירת הקייטרינג הנכון תעשה את העבודה. לרוב יציעו חברות הקייטרינג תפריט בשרי בין שלוש או ארבע מנות, שכולל סלטי פתיחה, מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוחים. אם להודות על האמת, קייטרינג איכותי לאו דווקא קשור במנות ייחודיות, אלא באיכות חומרי הגלם, טריות המנות וצורת ההגשה המרשימה. אם תשאלו אותנו, קייטרינג מושקע ייתן לכם נקודות זכות אצל המוזמנים שלכם, ויציג אתכם כמארחים נדיבים, קפדנים ואיכותיים. 

ברכות לבר מצווה

לא נגזים אם נטען שאירוע בר מצווה מרגש תלוי במידה רבה בברכות האישיות שנאמרות במהלך האירוע. אין דבר נוגע ואינטימי יותר מאנשים קרובים, חברים ובני משפחה, שמאחלים ממיטב הברכות את הנער שמתחיל את חייו הבוגרים. יש סוגים רבים של ברכות לבר המצווה, החל מדרשות מוכנות, שירים מסורתיים, קטעי קריאה מוכרים או כתיבה אישית וייחודית. הדקות האלה, בהן נאמרות המילים, הן שיוצרות את האווירה המשפחתית והקרובה שמאחדת את כל המוזמנים. ברכות לבר המצווה הן הרגעים המרגשים ביותר באירוע, והן אלה שגורמות לנו להזיל דמעה ולהרגיש לרגע גאווה גדולה על המעמד החגיגי. השקיעו בברכות לבר המצווה, בקשו מהקרובים שיכתבו מספר מילים, וזכרו שברכות לבר המצווה הן הדבר החשוב ביותר באירוע כולו.

הופעות בבר מצווה

אחרי שהסכמנו בינינו על חשיבותן של ברכות לבר מצווה, לא מן הנמנע שנציע לכם דרך ייחודית ומעניינת לעשות זאת. ברכות לבר מצווה לא מוכרחות להיות כתובות כאסופה על דף נייר ומוקראות במסכת רשמית. נסו לחשוב על הופעה שמכינים החברים, ברכה בחרוזים, שיר מוקלט או קליפ מצולם. אין דבר שישמח יותר את חתן בר המצווה מלקבל ברכות לבר המצווה שמוקדשות רק לו, במעמד כל האנשים הקרובים אליו ביותר.