קייטרינג מקבל את פני האורחים

חברת קייטרינג טובה מפנקת את הסועדים בשלל מטעמים לכבוד האירוע המשמח. היום בוחרים קייטרינג באמצעות שיטוט באינטרנט ומעקב אחר המלצות הגולשים והתגובות שלהם לשאלות ולתשובות הצצות במערכת. כל מאמר במדור אוכל מדריך ומלמד על טיפים שחשוב לזכור כשמזמינים שירות הסעדה, דוכני מזון, תאורה, הגברה ובעצם כל מה שצריך לדעת.
 
המנות הראשונות שמוגשות בכניסה למתחם, בדוכני המזון, צריכות להעביר את הסגנון שהולך להיות באירוע. לכן כדאי להשקיע הרבה מחשבה (ואחוז נכבד מהתקציב) בתכנון קבלת הפנים באירוע שלכם. קבלת הפנים יכולה להיות בעיקר משקאות קלים וחריפים לצד פיצוחים ונשנושים קלים, אך אם מדובר באירוע שיתארך מספר שעות, אפשר להגיש בקבלת הפנים הרבה יותר מזה. שירותי קייטרינג יציעו לכם מגוון אופציות להגשת ירקות ובשרים, חמים וקרים. כיוון שבדרך כלל האורחים עומדים בזמן קבלת הפנים, עדיף לבחור מנות שקל "להסתובב" איתן ולא מרקים חמים שעלולים אף להיות מסוכנים. חתיכות קטנות של סושי זו אופציה מצויינת בגלל הגודל שמתאים בדיוק לביס אחד בפה. קייטרינג מוצלח יודע להגיש כמויות נדיבות של אוכל בקבלת פנים, ובכל זאת לא לגרום לאורחים להגיע שבעים לארוחה העיקרית של האירוע.

להשוות חברות הסעדה

התייעצו עם חברת הקייטרינג שבחרתם לגבי האופציות השונות וזכרו להתאים את הסגנון לאורחים שלכם. אם הזמנתם קהל מבוגר לאירוע שלכם, זכרו לדאוג למקומות ישיבה גם בזמן קבלת הפנים. קהל מבוגר גם מעדיף שקבלת הפנים לא תתארך יותר מדי ושהאירוע שלשמו הם הגיעו יתחיל בזמן שנקבע. אם הזמנתם קהל צעיר, אל תשכחו להביא משקאות אלכוהולים- ושיהיה מספיק לכל הערב. יש חברות קייטרינג שידאגו לכך בעצמם, אך במקרים רבים בעלי האירוע יכולים לקנות את המשקאות האהובים עליהם ולהביא לברמן של האירוע.
אז תזכרו כמה חשובה הפתיחה של החגיגה – ובהצלחה!