דוכני מזון הפכו בשנים האחרונות למועדפים בכול חתונה או אירוע. אפשר להשיג אותם מחוץ לשירות הקייטרינג, או שאפשר להינות מהם במסגרת שירות כולל של קייטרינג לאירועים. היתרון של השכרה פרטית של דוכני מזון הוא המחיר. בנוסף, דוכנים אלו מציעים מגוון מנות האהובות על כולם, וניתן לשמור על טריותן בעזרת מקרר תעשייתי גם בעונות החמות. טרנד הבוצ'רים התגבר בשנים האחרונות וכעת קייטרינג לאירועים מציע שילוב של מספר רב של דוכנים כבר במתחם קבלת הפנים של האורחים. 

 

דוכני מזון

הגיוון של דוכני המזון גם הוא שיקול בבחירת סידור ההסעדה. מלבד המחיר, ניתן לשלב מספר רב של סגנונות ובכך להציע לאורחים מגוון טעמים גדול ומהנה. המוזמנים יכולים לטעום מספר מנות ולא לשבוע מהן. המנות קטנות ומוגשות בצלוחיות קטנות. בכך הסועד יכול לקחת את הצלחת איתו ולהמשיך להתרועע עם יתר המוזמנים. ספקי שירות קייטרינג לאירועים מגיעים לכל חלקי הארץ.
בין המנות המוגשות ישנם אוכל איטלקי דוגמת פסטה ורביולי, אוכל אסייתי מוקפץ ברטבים מיוחדים, אסאדו, דגים, פיצות, ואפילו פלאפל וחומוס. השולחנות עלינן מונחות המנות בגודל חצי מטר רוחב על מטר או שניים לאורך. לעיתים ישנם מארחים שמושיטים את הצלחות וסועדים, במקרים אחרים ההגשה היא עצמית. כל אחד פשוט ניגש, ממלא לעצמו צלוחית, וממשיך להינות מהאירוע.
 

סקר ספקיות

חיפוש קצר באינטרנט מאפשר למצוא את שירות קייטרינג לאירועים איכותי ביותר. כל ספקית קייטרינג מציעה מנות שונות, בסגנונות השונים, ובהתאמה לכל כיס. ישנן חברות המתמחות בסגנון מסויים ובמאכלים מסויימים בעוד אחרות נוקטות גישה שונה. כדאי להתאים בין הקהל ובין שירות ההסעדה. כמובן שמנות אקזוטית יקרות ואקסקלוסיביות מאשר כאלו המציעות מאכלים עממיים.
 
ישנם לא מעט אשר מתקשים לבחור שירות קייטרינג איכותי ומתאים להם. ההצעה היא לשלב בין השניים קייטרינג לאירועים ובין דוכני מזון וליצור אירוע קולינארי מהשורה הראשונה. גם להינות מהאוכל וגם להסתובב בין האורחים.