עולם האינטרנט העשיר יצר בעבורינו, כמו בעבור רעיונות נוספים אחרים את האופציה המועדפת דרך אתר אחד, את ההעדפות המוזמנות או המורגלות על ידינו נוכל לבקש רק בדרך אחרת.

נתחיל בקושי הגדול מכולם בהפקת אירוע, בחירת חברת קייטרינג מושלם לאירוע ולחוויה שלא תרצו לשכוח. גם למי בינינו המורגל לשבת על האינטרנט על מנת לחפש חברת קייטרינג מוצלחת, ההיצע  עצומה וקשה עוד יותר הבחירה בטוב ביותר עבורינו. אתרים גדולים המאגדים בתוכם רשימות ארוכות של כל חברות הקייטרינג המצויות בארץ והצעותיהם כולל שילוב של תוספות לאירוע אשר יש ביכולתו של בעל הקייטרינג לספק לכם, הן רק חלק מן האופציות הקיימות באתרים אלו.
 
 

עצות טובות

אל מול נושאים שונים כמו חברות נסיעות או מסעדות באיזור מגוריכם הפועלים באותם צורה אפשר לומר כי הטיפ הניתן על ידי אתרי הקייטרינג הללו, הוא מילוי של טופס דרכו איש הקייטרינג יגיע אליך במקום שאתה תאסוף אליך את מספר הטלפון שלו ותגיע אליו, כמובן שמילוי הטופס יינתן בסופו של דף בו תינתן הגבלה על ידי המשתמ של מקום העדפה בו ירצה את שירותיו של הקייטרינג וכן המחיר המועדף עליו ותוספות של הערות והארות רלוונטיות לבקשת ההזמנה כגון, כשרויות למקפידים, העדפה של תפריט בשרי או חלבי, שעת קיום האירוע, וכן התנאים העומדים לרשות החוגגים ולרשות בעלי הקייטרינג להתנהלות תקינה במהלך האירוע. דרכי התקשורת של בעי הקייטרינג השונים אשר יגיעו אליך יכולה להיות דרך הטלפון או המייל הפרטי.
 
היתרון הגדול בדרך שיווקית זו, היא מלבד הפרסום לאתר עצמו גם רווח הזמן העומד לרשותו של הלקוח או בעל האירוע ולפי שכל אחת מן הדרכים בחיי היום יום שלנו קשורה בהתנהלות אינטרנטית או תקשורתית אחרת מהירה יותר בעידן המודרני, גם דרך הזמנת אירוע הפכה להיות כלילה ופשוטה יותר בדרך זו עבור כל אחד מאיתנו המעוניין לחגוג, גם בדרך המיוחדת או המורגלת לו.