המילה קייטרינג הפכה להיות מזוהה עם ז'רגון החתונות, אך חברות הקייטרינג מציעות את שירותיהןם למגוון שלם של אירועים. ישנן כמובן את כל השמחות המשפחתיות המוכרות – ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה, חתונה וימי הולדת מושקעים במיוחד. גם הסקטור העסקי הוא חלק מקהל היעד של ענף הקייטרינג.
 

קייטרינג זה לא רק חתונה

בכלל, התחרות בתחום הקייטרינג גרמה לחברות להיות יצירתיות לא רק מאחורי מטבח וסירים אלא גם בפיתוח העסקי של הענף. כיום, ישנן חברות המציעות שף עד הבית, אם נמאס לכם לשרוף יומיים על בישול ארוחת חג. שף עד הבית לא רק ידהים את האורחים שלכם או המשפחה בארוחה איכותית אלא גם ידאג לכל השאר – פינוי הכלים ושטיפתם – מאורע שכשלעצמו מחזיר אחדים מאיתנו חזרה לפירמידות במצרים.
 

שף בבית

 
שף עד הבית, יכול לבוא גם במקרה שרציתם לארגן ארוחה רומנטית ואיכותית לאור נרות. ישנם שפים בכירים מאוד, שלא מתביישים לרדת אל העם ולהעניק חוויה קולינירית אישית. תענוד כזה עשוי לעלות כמה אלפי ₪. הרבה יותר יקר מארוחה במסעדת גורמה, אך בהחלט חוויה בלתי נשכחת. ניתן גם לשלב ארוחה רומנטית בסדנה לימודית בה ילמד השף את יסודות הבישול בצורה כללית או סביב נושא מסויים (למשל: בשרים).
חברות הקייטרינג שראו כי טוב, מציעות את שירות השף הביתי, לא רק כאירוע חד-פעמי אלא גם כשירות על בסיס שבועי, במסגרתו יגיע השף ויבשל לבני הבית ארוחות. תת-התמחות נוספת של ענף הקייטרינג היא קייטרינג למסיבות רווקות. במקום להזרק על חוף הים ולנשנש במבה עם חומוס, מציעות חברות הקייטרינג חוויה קולינרית לך ולחברות, רגע לפני שהכוס נשברת.
 
כאמור, חברות קייטרינג רבות פועלות במגזר העסקי, שם לאירועים ישנם אופי שונה מאשר אירועים משפחתיים. בדרך כלל באירועי כמו ועידות או ימי חברה מאורגנים, לא תראו תפריט הכולל 4 מנות אלא יותר אווירה של קוקטייל הכוללת משקאות, נשנושים משודרגים ובר אספרסו מושקע. חברות קיטטרינג גם יודעות להכין דוכני מזון ייעודיים באירועים עסקיים בהם אין ישיבה ליד שולחנות ויותר אווירת מינגלינג.