בתקופה האחרונה עם ירידת מפלס הכינרת ומצב המים הכללי העגום במדינת ישראל, הטילו הרשויות המקומיות ברשותה של הממשלה מס מים, תעריף נוסף אשר על כל אדם לשלם בנוסף לחשבון המים השוטף מידי חודש.

 
רבים מן האנשים שיצאו נגד רעיון זה ניסו למצוא פתרונות מיוחדים לחסוך במים ולהוריד את המחיר החודשי. אחד מן הרעיונות היא הזמנת קייטרינג לבית וכן שימוש רב יותר במוצרים חד פעמיים. איפה החיסכון אתם שואלים? בעלי הקייטרינג שיעניקו לנו שירות מלא עד פתח הבית של אוכל חם וטוב לארוחה הקרובה יעזרו לנו לחסוך במים לבישול האוכל ולשטיפת הכלים השונים בהם יש צורך בעת הבישול במידה והיינו עומדים לבשל ארוחה חמה בביתינו.
 
בנוסף על כך ניתן לומר כי קיים גם חיסכון גדול בחשמל ובגז, המכשירים בהם נעשה שימוש לצורך בישול האוכל הפכו משמעותיים יותר. מעבר לכך שקייטרינג הוא חיסכון גדול במים, ניתן לראות אותו גם מזווית אחרת כפיתרון טוב ואפילו מצוין לאילו שאינם אוהבים למצוא עצמם די זמן במטבח, עסוקים באוכל, אלו אשר ניסיונות הבישול לא יעלו יפה עבור החיך או העין.
 

היין זרם כמים..

 
במשפחות שונות אשר בתקופת השנה האחרונה חסכו בצורה משמעותית במים, עקב השימוש בכלים חד פעמיים בצורה מוגברת וכן ברכישה של אוכל מוכן מבחוץ, ירדו משמעותית תשלומי המים וכן תשלומים נוספים של גז או חשמל ביתיים, על פי דיווחים סטטייסטים, בערי המרכז נרשם חיסכון יפה יותר לכל אלו.
 
חשוב לציין כי רבים מן החוסכים או המשתמשים בצורה זו או אחרת ברכישה של אוכל קנוי ומוצרים חד פעמיים הם אנשים אשר גם נושא איכות הסביבה בוער בכפות ידיהם, החנויות השונות מעמידות לרשות הבאים גם כיום כלים מסוגים שונים אשר קרויים ידידותיים לסביבה ומתכלים מהר וכן גם חברות הקייטרינג השונות במטרה לעודד רכישה ושיווק שלהם וכן מוצרים בריאים יותר לסביבה.
 
מנקודת מבטו של איש הקייטרינג, תמיד זקוקות לו עצות נוספות ופתרונות יצירתיים לשימוש נבון במים, לחיסכון וכן לחינוך בריאותי ושמירה על איכות הסביבה.