הזמנה של קייטרינג בישראל היא מזמן כבר לא רכישה של אוכל, ממנה ראשונה ועד אחרונה בלבד. רוב חברות הקייטרינג היום מכילות תוספות הגורמות להן להציע עצמם לאירוע המושלם שלך, מעין חברות הפקה קטנות המביאות איתן את האוכל המוכן, כבקשתך וכמובן כיד המלך וכן שף פרטי העומד או המפקח על מספר דוכנים של אוכל טרי הנאפה או מתבשל במקום, כסאות, שולחנות וכל הנלווה להן בצבעים ובנוחות התואמת לאירוע אותו תרצה להציב, גם בפני הנהלת הקייטרינג מראש.

 

בעלי השמחה יוכלו להזמין אנשי מקצוע נוספים דרך חברת הקייטרינג אשר יש ביכולתם להוסיף נופח נוסף לאירוע, כמו להטוטנים, אנשי תזמורת ועוד.
 
נפילתו של המסחר הישראלי במהלך השנים ושיקומו בשנים האחרונות הוא זה שגרם לחברות הקייטרינג השונות אשר הוקמו במהלך השנים ליפול אט אט ולהפוך פחות רווחיות ואפילו לא עד כדי פשיטת רגל, החכמים שביניהם, בעלי המח היצירתי השואף להרוויח ולהעניק הנאה מושלמת לצרכיו של הלקוח הפכה את חלק מן החברות הידועות יותר והידועות פחות לחברות קייטרינג כבראשונה, המספקות אוכל כבקשתכם אך בד בבד גם כחברות הפקה גדולות שנושא הקייטרינג נכנס ביניהם.

להפיק מסיבה

 
שמה של החברה נשאר כשהיה עם כותרת תחתונה בסיסית של חברה המייצרת ומשווקת אוכל למוסדות וליחידים אך פעילותה שונתה ושודרגה בהתאם לדרישות הקהל ובמטרה להגדיל רווחים של החברה.
 
חברה מעין זו המכילה בתוכה תוספות של עובדים או כלים נוספים היא לאו דווקא דורשת רכישה של אלו מראש, רבות מן החברות הללו פועלות בצורה של שכירויות פועלים או חפצים נוספים הדורשים לאירוע בתמורה לתשלום, היתרון בדרך עבודה זו היא רווח נקי בזמן שצריך את אותן תוספות, הרי בקשותיהם של הלקוחות משתנות מאחד לשני וכן גם צרכיהם לאירוע.
 
דרך זו היא אולי הדרך האידיאלית ביותר היום להפיק את האירוע שלכם.